logo
Modułowa biżuteria Plantwear - Nowosciproduktowe.pl-1

Modułowa biżuteria Plantwear – spotkanie minimalizmu i oryginalności


24-09-2020| 11:05| Źródło: Plantwear| Fot: Plantwear

Plantwear to polska marka, która powstała w 2013 r. Brand znany jest przede wszystkim z drewnianych zegarków i biżuterii. Firma w tym roku wypuściła kolekcję modułową – kolczyków i pierścionków. Modułowa biżuteria Plantwear jest o tyle ciekawa, że jej elementy można w interesujący sposób dowolnie ze sobą kompletować.


Biżuteria dla wymagających kobiet

Współczesne kobiety potrzebują akcesoriów uniwersalnych, takich które pasują do wielu stylizacji. Biżuteria modułowa pozwala łączyć ze sobą kolczyki i pierścionki. Brand korzysta z próby srebra 925 oraz srebra pokrytego 24-karatowym żółtym złotem, 18-karatowym różowym złotem czy ciemnym rodem (BRH). Drewno, które zostało wykorzystane to orzech i klon barwiony na czarno. Klient ma do wyboru dwa warianty kolczyków: wkrętki lub koła (w dwóch rozmiarach). Całość dopełnia małe, nie rzucające się w oczy logo Plantwear. Biżuteria przychodzi do kupującego zapakowana w drewniane pudełko z indywidualnym grawerem. Dzięki gustownemu opakowaniu idealnie sprawdzi się w roli prezentu. Produkt w całości powstaje w Polsce. Minimalizm w połączeniu z wysoką jakością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Biżuteria modułowa

Modułowa biżuteria Plantwear to odpowiedź potrzeby klientów. Kupując pierścionek i kolczyki, możemy stworzyć dopasowany zestaw. Zawieszki połączone z kolczykami, można przełożyć do pierścionka i odwrotnie. Dzięki temu brand pozwala swoim klientom na dowolność i oryginalność. Firma proponuje cztery warianty zawieszek: trójkąta, łezki, koła, a także perły. To klasyczne i uniwersalne rozwiązanie zachwyca swoją prostotą. Jest to pierwszy taki pomysł wprowadzony przez markę.

Precyzja wykonania i wysokiej jakości materiały to nasze atuty. Tworzymy w Polsce, dla ludzi. Nasza nowa seria biżuterii stworzona jest z myślą o kobietach nowoczesnych, które cenią sobie minimalizm. Już niedługo światło ujrzą kolejne nowości.

zapewnia Wiktor Pyrzyk, Prezes Zarządu Plantwear S.A.

2020 rok dla Plantwear to czas dynamicznego rozwoju. Marka kontynuuje zapowiedzianą przez siebie rozbudowę oferty. Brand chce poszerzyć bogatą już linię zegarków oraz biżuterii. Plantwear zapowiada również zupełnie nowe produkty w swoim asortymencie.