logo
Nomination Italy - Nowosciproduktowe.pl-TOP

Nomination Italy – kwintesencja włoskiego stylu


15-10-2020| 11:37| Źródło: Nomination Italy| Fot: Nomination Italy

Historia marki Nomination Italy zaczęła się w 1980 roku we Florencji, centrum mody i rzemiosła wysokiej jakości. Kolekcja Composable szybko stała się esencją firmy, której nazwa NOMINATION oznacza z łacińskiego „nadawać nazwę”.


Nomination Italy to stal szlachetna zdobiona jest złotem, srebrem, emalią i kamieniami szlachetnymi, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla każdego stylu i na każdą okazję. W jesiennej kolekcji pojawiły się nowe wzory symboli oraz dużo srebra. Nie ma potężniejszego źródła inspiracji i kreatywności, jak Włochy, ani nic trwalszego niż stal szlachetna.

Wyjątkowa intuicja i doświadczenie doprowadziły założyciela Nomination, Paolo Gensiniegi, do genialnego pomysłu, który zrewolucjonizował przemysł jubilerski na całym świecie. Tak narodziła się kolekcja Composable – szlachetna bransoletka, którą można personalizować. To pojedyncze elementy z mechanizmem sprężynowym, każdy jest zdobiony cennymi, złotymi literami lub symbolami. Dzięki temu możesz przekazać światu wyjątkowy komunikat wyrażający Ciebie.

Marka Nomination Italy stworzyła nowy sposób komunikowania i wyrażania swojej osobowości za pomocą liter i symboli, które oddają nasz styl i charakter – potężny język, który rozprzestrzenił się na cały świat i dla wielu stał się pozycją MUST HAVE. Sukces firmy opiera się na fundamentalnym i głębokim powiązaniu z najlepszym, co ma do zaoferowania włoska kultura. Twórczość rzemieślnicza, usprawniona produkcja i współczesne wzornictwo łączą się w jedną, wyjątkową nazwę NOMINATION.