logo
Pandora Icons - Nowosciproduktowe.pl-1

Nowa odsłona Pandora Icons z okazji jubileuszu bransoletki z charmsami


27-08-2020| 09:10| Źródło: Pandora| Fot: Pandora

Jaki jest najlepszy sposób na celebrację 20-lecia najbardziej znanego projektu marki? Oczywiście nowa, nawiązująca do klasycznych modeli, biżuteria Pandora Icons! We wrześniu Pandora świętuje urodziny bransoletki Moments przez wprowadzenie nowych elementów z kolekcji Pandora Icons. Wśród nich znajdą się dwie bransoletki o splocie wężykowym z innowacyjnymi i stylowymi zapięciami oraz inne ozdoby inspirowane tym wzorem.


Popularna bransoletka z charmsami Pandora Moments miała swoją premierę w 2000 roku. Wraz z upływem lat stała  się znakiem rozpoznawczym marki.  Jej cechą charakterystyczną jest oryginalny splot wężykowy, który jest idealną bazą do tworzenia kreatywnych kompozycji z charmsów. Zobacz jak wyglądają najciekawsze propozycje z serii Pandora Icons:

Tworząc jubileuszowe wzory projektanci Pandory szukali sposobu na połączenie klasycznego splotu wężykowego z nowoczesnym podejściem do biżuterii. Nowe elementy dopełniające kolekcję Pandora Icons – dwie bransoletki, charms, zawieszka, kolczyki i pierścionek – oddają hołd początkom marki, wprowadzając zarazem świeży design.

Nowa biżuteria Pandora Icons to połączenie przykuwającej wzrok estetyki, wysokich standardów wykonania i nowoczesnych technik produkcyjnych. Jesteśmy dumni z wdrożonych w tej odsłonie kolekcji funkcji i konstrukcji, w tym dwóch stylowych i bezpiecznych zapięć na bransoletkach. Mamy także nadzieję, że zestawienie surowości metali z kontrastującą, ozdobną oprawą pavé będzie przyciągać uwagę innych.

mówią dyrektorzy kreatywni Pandory, A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo.