logo
Swatch

Nowości październikowe od Swatch


31-10-2022| 08:02| Źródło: Swatch| Fot: Swatch

Poznaj nowości marki Swatch! Zobacz, jakie zegarki ukazały się w październiku i nie zwlekaj zbyt długo, bo te modele nie będą czekać w nieskończoność!


ENERGIZE YOU
Dajemy modelowi NEW IRONY CHRONO nowe życie w postaci edycji ENERGIZE YOU. Zegarek z funkcją chronografu ma bransoletkę ze szczotkowanej i polerowanej stali nierdzewnej oraz turkusową tarczę ze szlifem słonecznym zamkniętą w kopercie ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

PURPLE IRONY
Zegarek z funkcją chronografu ma bransoletkę ze szczotkowanej i polerowanej stali nierdzewnej oraz fioletową tarczę ze szlifem słonecznym zamkniętą w kopercie ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Bardzo elegancka wersja naszego modelu NEW IRONY CHRONO.

COBALT LAGOON
Ten zegarek ze stali szlachetnej NEW IRONY CHRONO z nowym paskiem skórzanym z tłoczonym wzorem skóry aligatora i kontrastowym białym przeszyciem ma wyrafinowaną ciemnoniebieską tarczę i grawerowany bezel na kopercie ze szczotkowanej stali z polerowanymi detalami.

MUSTARD SKIES
Wyrazista czerń na tle musztardowej żółci tego zegarka BIG BOLD BIOCERAMIC oznacza, że ten duży model sprawdzi się przy aktywnym trybie życia. Modny look uzupełniają niebieskie elementy: koronka, wskazówki świecące w ciemności oraz logo Swatch.

CROSS SPECTRUM
Ten ultracienki zegarek o średnicy 42 mm ma kopertę ze szczotkowanej stali szlachetnej i bransoletę mediolańską z tego samego tworzywa z czarną powłoką PVD. Szkło Solar Spectrum uwypukla czarną tarczę ze szlifem słonecznym, przez co oznaczenia godzin na tym eleganckim, cienkim zegarku wydają się fluorescencyjne.