logo
Płyta indukcyjna MIELE - Nowosciproduktowe.pl

Płyta indukcyjna i wyciąg w jednym


21-06-2021| 10:37| Źródło: Miele| Fot: Miele

Kombinacja płyty indukcyjnej z wyciągiem to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się eleganckich przestrzeniach łączących kuchnię i salon. Nowa płyta indukcyjna Miele KMDA 7476 ze zintegrowanym wyciągiem oferuje więcej miejsca na garnki czy patelnie bez zwiększania wymiarów zewnętrznych (800×520 cm).


W strefie gotowania po jednej stronie wyciągu możesz postawić dwa naczynia o średnicy od 150 do 230 mm. W strefie PowerFlex XL także możesz postawić zarówno dwa naczynia, jak i jedno większe, np. standardowej wielkości brytfannę – wtedy dzięki funkcji rozpoznawania naczyń druga strefa grzejna automatycznie zintegruje się z pierwszą. Płyta indukcyjna posiada intuicyjne sterowanie ComfortSelect Plus z żółtymi wskaźnikami, które łatwo przeprowadzi Cię przez proces gotowania. Technologia TwinBooster gwarantuje potężną moc aż do 7,3 kW z funkcją TwinBooster, co przydaje się choćby w sytuacji, kiedy chcemy bardzo szybko zagotować wodę – na przykład na makaron.

Płyta indukcyjna ma także kilka wyjątkowych funkcji, które zapewniają niezwykły komfort. Niektóre z nich to:

  • Stop&Go – to przydatna pauza – zredukowanie jednym przyciskiem mocy wszystkich płyt grzejnych do poziomu 1: potrawy będą bezpieczne nawet, kiedy na chwilę odejdziesz od płyty, po czym wszystko wróci do poprzednich ustawień;
  • Recall – w razie przypadkowego wyłączenia płyty, urządzenie pamięta przez 10 sekund wszystkie ustawienia;
  • Funkcja wycierania – blokując ustawienia możesz spokojnie przetrzeć płytę w trakcie intensywnego smażenia lub gotowania;
  • Utrzymywanie ciepła – pozwala utrzymać ciepło w naczyniu bez obawy o przypalenie czy rozgotowanie.
  • Funkcja Conn@ctivity oznacza, że wyciąg automatycznie reaguje na ustawienia płyty indukcyjnej, choć możesz ją w każdej chwili dezaktywować. Za każdym razem na początku gotowania wyciąg uruchomi się w ostatnio używanym biegu.

Nowa płyta indukcyjna Miele KMDA 7476 kosztuje 14 999 zł.