logo
Płytki Elabrick - Nowosciproduktowe.pl-1

Płytki klinkierowe ELABRICK – Holenderski chłód, szarości i antracyty


30-06-2021| 11:30| Źródło: ELABRICK| Fot: ELABRICK

Główną cechą holenderskiego stylu jest przestronność. Zarówno na elewacjach, jak i przy aranżacji wnętrz króluje stonowana kolorystyka. Jasne, duże wnętrza, umiejętne łączenie nowoczesności z rustykalnym stylem i przede wszystkim modny minimalizm pomogą nam osiągnąć płytki klinkierowe ELABRICK, ich modne szarości i antracyty.


W holenderskim stylu możemy sobie pozwolić na odważniejsze wyeksponowanie ścian. Niderlandzcy projektanci od lat umiejętnie łączą to, co modne i uniwersalne z własną tradycją. Z pomocą przychodzą elastyczne płytki klinkierowe ELABRICK, które umożliwiają samodzielne przygotowanie holenderskiego wykończenia ściany wewnętrznej lub elewacji w modnych, chłodnych odcieniach.

Płytki klinkierowe ELABRICK w antracytowych odcieniach „Blackpool” to połączenie lekkości z industrialną elegancją. Mimo tego, iż stonowany minimalizm może na pierwszy rzut oka przypominać styl skandynawski, to Holendrów wyróżnia większa wrażliwość na materiał i oryginalność. Nawet najbardziej nieskomplikowaną formę musi cechować wyjątkowa jakość i styl.

Ciemny antracytowy kolor „Blackpool” to klasyka firmy Elastolith, producenta elastycznej płytki ELABRICK. To propozycja doskonała zarówno do stworzenia wytwornej aranżacji w pomieszczeniu, jak i zapewnienia elewacji ponadczasowego wyglądu. Możemy zdecydować, co chcemy w naszym domu wyeksponować – na jakie elementy warto zwrócić uwagę, a co powinniśmy ukryć.

Klasyczna już w urządzaniu wnętrz płytka klinkierowa to bezpieczny trend, który sprosta oczekiwaniom mieszkańców. Estetyka ręcznie formowanych cegieł w systemie ELABRICK pomoże nam stonować głębie szarości, a dzienne światło sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne. Szare kolory ściany czy jedynie dodatki w odcieniu „Madagascar” marki ELABRICK będzie cechować uniwersalność i minimalizm, dlatego dobrze sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dzięki odporności na uderzenia i wilgoć możemy zastosować je nie tylko na całej ścianie w sypialni, holu czy salonie, ale także wykorzystać przy aranżacji kuchni i łazienki.

Kolor „Madagascar” to chłodny odpowiednik ciepłego beżu, który nadaje wnętrzom charakteru. Może być użyty jako akcent na jednej ścianie lub stanowić przewagę we wnętrzu. Zastosowanie odcieni szarości gwarantuje nam uniwersalność. Płytka „Madagascar” od ELABRICK na elewacji daje nam z kolei łatwość w łączeniu z innymi odcieniami dachu, drzwi oraz okien. Jasne kolory na zewnętrznych ścianach budynku sprawią, że dom będzie wydawał się większy, aniżeli jest w rzeczywistości.