logo
Biżuteria Ti Sento Milano - Nowosciproduktowe.pl-4

Ti Sento Milano – biżuteria pełna słońca i blasku


09-04-2021| 10:00| Źródło: Ti Sento Milano| Fot: Ti Sento Milano

Biżuteria TI SENTO MILANO powstała z myślą o wydobywaniu kobiecego piękna. Zniewalająca i luksusowa, ale jednocześnie dostępna dla wielu z nas. Design Ti Sento Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego mediolańskiego stylu – wyrafinowanego i zgodnego z trendami lecz nigdy przesadnego. Koncepcja Mix&Match pozwala dowolnie dobierać zawieszki na kolczykach, bransoletkach i łańcuszkach. Daj się porwać w podróż przepełnioną słońcem, uśmiechem, optymizmem i miłością.


Ciepło słońca na Twojej skórze, słona morska bryza i rozgwieżdżone letnie niebo przypominają nam, że szczęście zaczyna się od wdzięczności za proste rzeczy. Biżuteria jest jak amulet, który daje radość i chroni nas przed złem albo pamiątką towarzysząca nam przez całe życie. Taka jest też kolekcja Ti Sento Milano. Zatrzymaj najpiękniejsze chwile i dziel się ze światem swoim szczęściem zarażając innych. Pomoże Ci w tym medalion ze zdobioną strukturą, złotem i cyrkonią. Noś go zawsze przy sobie, by pamiętać o swoim wewnętrznym blasku.

Kolekcja Radiate Love Ti Sento Milano to intensywna, ale delikatna biżuteria. Pełna ciepłych odcieni koralowca, pełnych życia, radości i energii. Paleta kolorów składa się przede wszystkim z delikatnych odcieni różu, koralowej czerwieni i pomarańczy. Znajdziesz tu wisiorki w kształcie serca, które promieniują miłością. Delikatny przekaz w formie biżuterii, który zachęca, aby przepełnić życie miłością. Połącz i baw się kolorami oraz kształtami tworząc własną kolekcję Mix&Match.

Wyraź sobą wdzięczność za proste rzeczy, które spotykają Cię każdego dnia. Pokaż, że tak samo cieszą Cię pierwsze promienie wiosennego słońca, jak i deszcz, który może jest dla Ciebie drobną przeszkodą, ale pomaga budzić się po zimie otaczającej nas przyrodzie. Załóż pierścionek z kolekcji Be Grateful z szeregiem subtelnie połyskujących, kaboszonowych pereł, zatopionych w złotej oprawie ze srebra. Ich delikatny blask przypomina magiczne, letnie noce w pełni księżyca.

Kolekcja Soak up the Sunshine pełna jest patchworkowych elementów inspirowanych promieniami słońca. Modele biżuterii zaprojektowane tak, aby zabrać Cię w podróż przez świeżość lata, wraz z kamieniami turkusu, błękitu lapisu i zieleni malachitu. Szeroka, srebrna bransoletka typu bangle, zdobiona mozaiką kolorowych kamieni i cyrkonii będzie tego najlepszym odzwierciedleniem. Pasiasty, zielony malachit, lapis w głębokim granacie, oraz niebieskie cyrkonie pave ułożone misternie w oksydowanym srebrze to artystyczna forma inspirowana promieniami słońca, która ożywi twój look.

Włoska biżuteria podbija serca kobiet na całym świecie, niezależnie od ich wieku, upodobań modowych, a nawet statusu materialnego. Charakteryzuje się różnorodność, dzięki czemu Klientki mogą wybierać zarówno spośród ekskluzywnych ozdób biżuteryjnych, jak i dodatków idealnych na co dzień. Mimo zróżnicowanej estetyki, z łatwością znajdziemy cechy wspólne wszystkich włoskich marek biżuteryjnych – należą do nich wysoka jakość, kobiecość i niebanalna stylistyka.