logo
YES Hearts & Arrows - Nowosciproduktowe.pl-1

YES Hearts & Arrows po raz pierwszy w Polsce


09-10-2020| 02:00| Źródło: YES| Fot: YES

Ten unikalny szlif wydobywający fascynujące kształty jest dostępny po raz pierwszy w Polsce! Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. YES Hearts & Arrows zdobi flagowe kolekcje stworzone przez Studio Projektowe YES.


Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które Was połączyły, decydują o wyjątkowości YES Hearts & Arrows. Ten kamień odkrywa historię najpiękniejszego z uczuć. Dzięki precyzji wykonania szlifu diament ukazuje zjawiskowy obraz. Zaklęte w nim serca i strzały wyrażają niegasnącą miłość na zawsze.

Przyjrzyj się niezwykłej precyzji szlifu, a odkryje się przed Tobą miłosny spektakl o sercu i strzale, płomiennym ogniu i wiecznym blasku. YES Hearts & Arrows zdobi autorskie kolekcje YES. Talent i odwaga projektantów sprawiają, że diamentowe kolekcje łączą w sobie tradycję i innowację. Każda z kolekcji jest unikalną opowieścią, która uwydatnia zachwycający blask i pozwala diamentom wybrzmieć.

Marka oferuje możliwość modyfikacji swoich flagowych wzorów. Sami możecie wybrać odpowiednią masę diamentu oraz wysokiej próby kruszec – platynę lub żółte, białe i różowe złoto. Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Doskonałe proporcje eksponują symetrię, a końcowe szlifowanie i polerowanie nadają kamieniowi niepowtarzalny blask. Gdy zyskuje idealną formę – przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał, które pobudzają wyobraźnię. Tylko 3% diamentów może ukazać ten efekt. YES Hearts & Arrows łączy najwyższej jakości szlif, dzięki któremu kamień zachowuje optymalny rozmiar, nie tracąc przy tym swojego unikalnego blasku.

Wybór kolekcji z YES Hearts & Arrows to gwarancja zakupu jednych z najpiękniejszych i najstaranniej wyselekcjonowanych diamentów na świecie. Dbając o ich etyczne pochodzenie, marka wybiera jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Ich autentyczność poświadczona jest Certyfikatem YES, a kamieni o masie 0,5 karata lub większej – także certyfikatem jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA – Gemological Institute of America. YES Hearts & Arrows to kamień, który nie tylko ukrywa w sobie wspaniały blask, ale także przechowuje ponadczasowe historie.

Piękną biżuterię kupisz również w sklepie Ania Kruk