logo

Pięć ognistych zegarków z unikalną nuta Swatch!


08-01-2024| 09:00| Źródło: Swatch| Fot: Swatch

Swatch z dumą prezentuje nową kolekcję zegarków z okazji nadejścia Roku Smoka. Ta inspirowana neonowymi barwami azjatyckich miast i znaków kolekcja wyraża moc, siłę i szczęście kojarzone z postacią smoka w pięciu wyjątkowych modelach.


Ludzie urodzeni pod znakiem smoka cechują się charyzmą, inteligencją i pewnością siebie. Swatch wierzy, że cząstka smoczej natury drzemie w każdym z nas, co stało się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji. Jeżeli poszukujesz idealnego prezentu lub akcesoriów na świąteczną imprezę, z pewnością znajdziesz odpowiedni zegarek Swatch, który pozwoli jego właścicielowi uwolnić wewnętrznego smoka. Przy tak szerokiej gamie wzorów do wyboru, być może zechcesz zgromadzić wszystkie z nich! Świętowanie rozpoczyna się 10 lutego, a pełna kolekcja Rok Smoka jest już dostępna w sklepach Swatch na całym świecie oraz w sklepie internetowym swatch.com.

Dragon in Cloud

BIG BOLD to kolekcja inspirowana odważnymi pomysłami – idealna propozycja dla pewnych siebie osobowości, która wyraża ich drapieżność! Ten BIG BOLD posiadający kopertę i szkło z materiałów bio być może lata z głową w chmurach, lecz stanowi idealne połączenie stylu i symboliki. Kolorystyka tego wyjątkowego modelu w dużym rozmiarze kojarzy się z czystością i doskonałością.

Dragon in Wind Pay

Jako sztandarowy model Swatch będący wyrazem klasycznego stylu, NEW GENT jest wystarczająco cienki, by zmieścić się pod mankietem, lecz dostatecznie duży, by przyciągać spojrzenia. To doskonały wybór na imprezę. Czarna koperta i pasek podkreślają ogniste barwy grafiki z motywem smoka. Szkło i koperta są wykonane z materiału bio, a zegarek z funkcją SwatchPAY!, sprawia, że bezpieczne płatności stają się wyrazem dobrego stylu.

Dragon in Waves

Granatowa koperta modelu GENT w rozmiarze 34 mm zdobi drobniejszy nadgarstek bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie stylu. Jasnoniebieskie, czerwone i zielone wzory tworzą hipnotyzujący wizerunek smoka trzymającego w szponach złotą kulę. Szkło i koperta wykonane są z materiału bio, a kolorystyka zegarka symbolizuje pokój i harmonię.

Dragon in Motion

Żywa czerwień symbolizuje dobrobyt i powodzenie, przez co idealnie współgra z kopertą NEW IRONY CHRONO, koronką i przyciskami chronografu w kolorze złota. Dzięki dodatkowi stali nierdzewnej o ciepłej barwie, zegarek wyraża klasyczny styl z nutą nowoczesności i odświętności.

Dragon in Gold

Ten smukły model SKIN IRONY jasno mieni się odcieniami złota, które symbolizują dobrobyt, mądrość i nowe początki. Czerwień i zieleń są symbolami powodzenia i tworzą subtelniejszy wzór smoka na całej powierzchni zegarka, dopełniony jasnymi, świecącymi w ciemności wskazówkami. Jego minimalistyczny styl kontrastuje z ekspresyjną kolorystyką. Poczucie wolności, jakie daje noszenie na nadgarstku wyjątkowo cienkiego zegarka, ułatwi przywołanie swojego wewnętrznego smoka.