logo
Biżuteria Pandora - Nowosciproduktowe.pl

Biżuteria Pandora i ponadczasowa elegancja w najnowszej kolekcji


12-04-2021| 08:30| Źródło: Pandora| Fot: Pandora

Biżuteria Pandora w najnowszej kolekcji stawia na wyjątkowe połączenie srebra z 14-karatowym złotem. Ta ponadczasowa biżuteria z motywem serca będzie idealnym dodatkiem dla miłośniczek minimalistycznego stylu. Delikatne kolczyki, naszyjnik, bransoletka i charms sprawdzą się również jako prezent na zbliżający się Dzień Matki.


Biżuteria pandora zawiera eleganckie kompozycje, które nigdy nie wychodzą z mody. Ręcznie wykończone z wysokiej jakości materiałów elementy zostały zaprojektowane z myślą o tworzeniu unikalnych zestawów, które dopełnią każdą stylizację. Nowa biżuteria łączy w sobie klasyczne wzory z nowoczesnym designem. Inspiracją dla projektantów Pandory był między innymi kwiat róży.

“Przy tworzeniu srebrno-złotych elementów wykorzystaliśmy nową technikę złotniczą. Subtelny wzór serca w sercu uzyskaliśmy, dzięki precyzyjnemu procesowi lutowania srebra z wcześniej wytłoczonym z 14-karatowego złota kształtem. Postawiliśmy na nowoczesną interpretację klasycznego symbolu miłości.” mówią Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors Pandory.

“Motyw róży jest nowym dodatkiem do naszych kolekcji. Symbolizuje siłę do przezwyciężenia problemów niezależnie od sytuacji,” mówią Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors Pandory. „Geometryczny kształt płatków róży idealnie wpasowuje się w ponadczasowy styl biżuterii Pandora Timeless.

Pandora została założona w 1982 roku w Kopenhadze przez złotnika Per Enevoldsena oraz jego żonę Winnie. Oboje marzyli o firmie, która produkowałaby najwyższej jakości biżuterię dla kobiet z ręcznie wykonanymi dodatkami. Produkty Pandora miały wyznaczać nowe trendy na rynku i jednocześnie być dostępne w przystępnych cenach. Z tego powodu udali się do Tajlandii, gdzie zgłębili wiedzę dotyczącą metali i kamieni szlachetnych, a także poznali znakomitych rzemieślników. Produkcję biżuterii Pandora rozpoczęła jednak dopiero w 1989 roku, właśnie w Azji. Przez trzy dekady swojego istnienia marka stworzyła dziesiątki kultowych kolekcji biżuterii dla kobiet oraz wypracowała sobie solidną pozycję na rynku. Obecnie Pandora to czołowa marka jubilerska na świecie, w której ofercie znajdują się produkty ze złota, ale też srebra i kamieni szlachetnych oraz półszlachetnych.


Biżuteria