logo
Pandora Charms Dom 1

Ostatni z limitowanych charmsów marki Pandora


21-12-2020| 10:35| Źródło: Pandora| Fot: Pandora

Celebrując 20-lecie kultowej bransoletki Pandora Moments, marka Pandora wprowadza do sprzedaży dwunastego i ostatniego z limitowanych charmsów.


2020 to jubileuszowy rok dla marki. Znana i kochana na całym świecie bransoletka i charmsy Pandora Moments, pozwalająca kobietom na wyrażanie siebie i ich niezwykłych historii, miała swoją premierę w 2000 roku. Aby uczcić tę rocznicę, marka przygotowała specjalną kolekcję 12 bestsellerowych charmsów z okolicznościowym grawerem. Ta limitowana edycja dla kolekcjonerek dostępna będzie w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym do wyczerpania zapasów.

W grudniu zaprezentowany został ostatni z oryginalnych charmsów: ozdobiony ażurowymi elementami w kształcie drzwi i okien srebrny charms Domek. Ten symboliczny wzór jest idealnym zwieńczeniem celebracji 20-lecia bransoletki Pandora Moments. Rocznicowy charms dołącza do przynoszącego szczęście charmsa Koniczyny, symbolicznego charmsa Kostka Miłości i innych, dopełniając kolekcję elementów, które fanki biżuterii mogą mieć zawsze przy sobie.

Charms w kształcie domu jest ukłonem w stronę kolekcjonerek biżuterii marki i ma być podziękowaniem, za wybór biżuterii do upamiętniania ważnych momentów w ich życiu. Srebrny charms ozdobiony jest okolicznościowym grawerem. Dostępny będzie z certyfikatem autentyczności od 20 grudnia 2020 roku w sklepach stacjonarnych i sklepie online.


Pandora projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów biżuterię w przystępnych cenach. Biżuteria firmy sprzedawana jest w ponad 100 krajach w około 7 400 punktach sprzedaży, w tym ponad 2 700 markowych salonach sprzedaży. Założona w 1982 roku, z siedzibą w Kopenhadze, w Danii, marka zatrudnia około 28 000 osób na całym świecie, produkując biżuterię w dwóch certyfikowanych przez LEED zakładach w Tajlandii przy użyciu srebra i złota z recyklingu. Marka planuje być firmą o neutralnym bilansie emisji związków węgla od 2025 roku, dołączając tym samym do inicjatywy Science Based Targets. Pandora notowana jest na kopenhaskiej giełdzie NASDAQ. W 2019 roku całkowity dochód firmy wyniósł 21,9 miliardów DKK (około 2,9 miliardów EUR).