logo
Pandora Colours, nowosciproduktowe.pl

Pandora Colours – postaw na swój styl


08-01-2021| 01:31| Źródło: Pandora| Fot: Pandora

Nowy rok to idealny czas na zmiany. Pozytywna energia towarzysząca nowym początkom była inspiracją do stworzenia kolekcji Pandora Colours, obejmującej różnobarwne pierścionki, kolczyki, charmsy, bransoletki i zawieszki.


Pandora Colours to przykuwające uwagę elementy z kolorowymi kamieniami pozwalają na nieskończone możliwości stylizacji. Łącz ze sobą różne ozdoby i stwórz wyjątkowy look na każdą okazję.

Chcemy, zabrać fanki naszej biżuterii w podróż pełną kolorów, tak pięknych i wyrazistych jak one same.

mówią Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors Pandory.

Bransoletka Pandora Moments z zapięciem w kształcie litery T wykonana została ze stylowego stopu Pandora Rose. Idealnie sprawdzi się jako baza pod charmsy w różnych kolorach. Kolczyki kółka z różowymi, fioletowymi lub niebieskimi kamieniami dopełnią każdą stylizację. Z kolei podstawą nowych pierścionków jest delikatna obrączka Pandora Rose ozdobiona kamieniami w różnych kolorach.

Pandora od początku swojego istnienia odbyła fascynującą podróż – z niewielkiego sklepu jubilerskiego w Kopenhadze stała się globalną marką rozpoznawaną na całym świecie. Wyjątkowe kolekcje biżuterii to wypadkowa nowoczesnego designu w wielu stylach oraz wysokiej jakości materiałów: srebra standardowego (92,5% czystego srebra), oksydowanego srebra standardowego, stopu PANDORA Rose (unikatowej mieszanki metali platerowanej 14k różowym złotem), stopu PANDORA Shine (srebra platerowanego 18k złotem) oraz czystego 14k złota.

Gotowa na nowe wyzwania? Zacznij 2021 rok z biżuterią, która podkreśli Twój styl.