logo
Pandora dla Unicef

Pandora łączy siły z UNICEF z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka


03-11-2020| 08:41| Źródło: Pandora| Fot: Pandora

„Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, Pandora łączy siły z UNICEF by wspomóc dzieci i młodzież w ciężkich sytuacjach materialnych” mówi CEO Pandory Alexander Lacik. „Każde dziecko ma swoje nadzieje i marzenia lecz nie wszystkie mają warunki, które pozwalają na ich spełnienie. Mamy nadzieję, że nasze inicjatywy podejmowane we współpracy z UNICEF dadzą im szansę na lepsze życie.”


Dzięki długoterminowej, globalnej współpracy rozpoczętej w 2019 roku, Pandora pomaga UNICEF dotrzeć do ponad 10 milionów dzieci. I też młodzieży by dać im możliwość uczenia się, wyrażania siebie i odkrywania odpowiedniej dla nich ścieżki rozwoju. „To dzieci i młodzież są przyszłością. Pomoc Pandory daje nam sposobność do stworzenia warunków, w których najbardziej potrzebujące dzieci mogą zdobyć niezbędne w życiu umiejętności. Dzięki temu mają większą szansę na stanie się aktywnymi obywatelami, którzy są świadomi swoich praw. Oprócz tego stają się filarami społeczeństwa i gospodarki swojego kraju”, mówi Karen Hækkerup, Dyrektor Generalna UNICEF Dania.

W związku z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka, przypadającym na dzień 20 listopada, Pandora wprowadza do swojej oferty limitowany charms. Jego sprzedaż wesprze inicjatywy UNICEF. Za każdą sprzedaną zawieszkę w kształcie otwieranego globusa z sercem w środku, przekażemy 59 złotych na rzecz działań pomagających najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

Poprzez tę i przyszłe wspólne aktywacje, Pandora ma nadzieję dać dzieciom możliwości na realizację ich pasji. A także wykorzystanie potencjału i szansę na stanie się kolejnym pokoleniem liderów, twórców zmian i przedsiębiorców. Chcemy być częścią pozytywnej zmiany.


Tagi: