logo
Ti Sento Milano - kolekcja - Nowosciproduktowe.pl-1

Ti Sento Milano – przyszłość w Twoich rękach


22-09-2020| 03:25| Źródło: Ti Sento Milano| Fot: Ti Sento Milano

Czysta równowaga wzornictwa, wysoka jakość i poczucie piękna – tak przedstawia się nowa kolekcja Ti Sento Milano AW2020.


TI SENTO Milano Atelier to przestrzeń́ pełna sprzeczności. To mieszanka tętniącej życiem energii i intensywnego skupienia. Złotnicy nie pracują̨ ze złotem, ale ze srebrem. Łamią̨ zasady i podążają̨ za sercem, łącząc wyrafinowanie z niespodzianką.

Nowa kolekcja Ti Sento Milano inspirowana jest czarującymi latami 70-tymi. Bogaty świat odrodzenia Art Deco, przeprojektowany z myślą̨ o współczesnej magii. Sercem stylu retro marki są̨ kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, czarnego onyksu i szylkretu. I oczywiście pozłacanie w stylu Vintage!

W kontekście niepewnych czasów marka daje pozytywny komunikat na przyszłość́. Strzały to nowe ikony TI SENTO symbolizujące siłę̨ i kierunek. Zaprojektowane jako całe strzały lub subtelne pióra strzałek, modele te są̨ zabawą geometrią i kontrastami kolorów. Motyw gwiazd to kolejny, istotny bohater kolekcji. Jak powiedziała dyrektor artystyczna Lilian Van Zuylen: „Są̨ przypomnieniem, abyśmy nie spuszczali oczu z gwiazd, stąpając jednocześnie mocno po ziemi”.

Kolekcja obejmuje trzy główne tematy: Malachite lights (Malachitowy błysk), Vintage Magic (Magia Vintage) oraz Wonders of past and future (Cuda przeszłości i przyszłości). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą̨ specjalne przesłanie. Dodatkowo nowa kolekcja zawiera limitowany zestaw Red Carpet! Bohaterami są̨ tutaj charakterystyczne kształty węża, które są̨ zdobione złotem i szmaragdowo-zielonymi kamieniami i wykończone błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Niezwykłe, kultowe, luksusowe.